Karamürsel Mutlu Son Masaj Zi̇nnur

Karamürsel mutlu son masaj İnsan bedeni öyle karmaşık ve öyle mucizevî bir yapıdır ki bu yapıda yer alan sistemlerin mutlak suretle birbirlerini etkilemesi söz konusudur. Aynı zamanda bu sistemlerin sadece tek bir tanesinde aksaklık olması durumunda dahi tüm vücudun dengesi bozulabilir.

Bu nedenle vücuttaki sistemlerin tamamını muhafaza eden ve tüm bu sistemlere yönelik aynı anda işleyen tıp yöntemlerine gerek olduğu da son derece açıktır. İşte bu bağlamda ilk olarak akla doğal olarak masaj gelecektir. Bu uygulama, insan bedenindeki hemen her noktaya, ağırlıklı olarak hassas noktalar olmak üzere belli başlı tekniklere uygun dokunuşların uygulanması ile söz konusu olacaktır. Karamürsel mutlu son masaj . Bu dokunuşların çok sayıda türü ve amacı olabilir.

Örnek olarak düz bası ve yoğurma gibi tekniklere ek olarak vibrasyon ya da sıvazlama da bulunur. Aynı zamanda sıvazlama da eski dildeki masaj kelimesine karşılık düşmektedir. Şüphe yok ki bu dokunuşları uygulayan kimselerin insan bedeni hakkında en ufak bir bilgi eksiği dahi olmaması lazımdır. Ne de olsa pek çok hassas bölgeye masaj sırasında uygulanan dokunuşlardan dolayı sakatlıkların gelişmesi acemi bir masörden dolayı an meselesi olabilmektedir.